تبلیغات
نمونه سوالات استخدامی بهورزی - مطالب مرداد 1391
یکشنبه 15 مرداد 1391

پوست سالم

   نوشته شده توسط: خانه بهداشت بهورز    نوع مطلب :بهداشت عمومی ،

چگونه به پوست سالم
خریداران اغلب بخت و اقبال در محصولات نهایی بالا صورت صرف آنها در تلاش برای بهبود کیفیت و پوست خود را و این ممکن است به پیری آکنه، چین و چروک و به طور کلی به درمان، و غیره.

مصرف کنندگان در سن از سنین نوجوانی به بزرگسالی اواخر متفاوت است. متخصصین پوست (پوست پزشکان متخصص) می گویند که معمول است که در آن این داروها داده می شود واقعا برای اثربخشی مطلوب مهم است.

متخصص پوست سوزان تیلور، MD، C. FAAD مهر تأییدی بر این با گفتن این که داروها یا درمان باید بلافاصله بعد از شستن صورت خود را به کار روند. این اطمینان حاصل شود که آن را جذب می شود به درستی. اگر شما محصول را مستقیم پس از شستشو صدق نمی کند، آن را نمی توانید انجام آنچه سازنده آن ادعا می کند.

دکتر تیلور توصیه چهار گام برای رسیدن به حداکثر رساندن مراقبت از پوست شما:

    زن جوان با استفاده از مرطوب کننده
    درخواست محصول مراقبت از پوست بلافاصله پس از شستن صورت خود را
    صورت خود را با یک پاک کننده ملایم بشویید. وقتی که خشک شدن، پت پوست، مالش آن خشک نیست.

    درخواست دارو. استفاده از انگشت حلقه خود را در هنگام استفاده از کرم در اطراف چشم آن است که ضعیف ترین انگشت و نه برای تقلا در این پوست بسیار ظریف است.

    درخواست مرطوب کننده یا کرم های ضد آفتاب (یا هردو).

    در صورت دلخواه، درخواست آرایش.

محصولات چند ممکن است هر یک از دیگر لغو
مصرف کنندگان نیاز به درک که بسیاری از محصولات از دست دادن اثر خود را در صورتی که در ترکیب با دیگران مورد استفاده قرار می - ممکن است اثر بخشی دیگر را نفی."کوکتل" از داروهای مختلف در برخی موارد، ممکن است پوست را تحریک کند.

دکتر تیلور گفت:

    "با استفاده از بیش از حد بسیاری از محصولات ممکن است قرمزی، باعث سوزش و خشکی پوست، به خصوص اگر یک محصول ضد پیری است گنجانده شده است. نشانه ای از پیری و سپس ممکن است بیشتر قابل توجه است. یک متخصص پوست می تواند هر گونه سوال یا نگرانی هایی است که شما برای مراقبت از پرداختن به پوست شما اس


یکشنبه 15 مرداد 1391

سرطان پستان در ایران

   نوشته شده توسط: خانه بهداشت بهورز    نوع مطلب :'بیماریهای غیر واگیر شایع' ،


ترکیبات طبیعی و گیاهی isothiocyanate phenethyl (PEITC) مانع از رشد تومورهای پستان در مدل موش با شباهت به پیشرفت سرطان پستان انسان، با توجه به مطالعه در مجله موسسه ملی سرطان منتشر شده است.

گیاهان خوراکی به دست آوردن زمین عنوان عوامل chemopreventative. PEITC برای روده بزرگ، روده و سرطان پروستات موثر باشد به عنوان یک عامل chemopreventative در موش نشان داده است، القاء آپوپتوز است.

به منظور تعیین اثر بخشی PEITC در تومورهای پستان در موش، V. Shivendra سینگ، دکترا، از دانشگاه پیتزبورگ سرطان و همکارانش، موش قرار داده شده بر روی دو رژیم غذایی: رژیم غذایی کنترل، و یک رژیم غذایی همراه با PEITC برای 29 هفته. محققان با انجام ارزیابی های آسیب شناسی، اندازه گیری و بروز و اندازه تومور پستان، همراه با تکثیر سلولی، آپوپتوز، و neoangiogenesis، که در بخش تومور تعیین می شد.

محققان دریافتند که تجویز PEITC به مدت 29 هفته با 56.3٪ کاهش در سرطان پستان در ارتباط بود ضایعات بزرگتر از ضخامت 2mm تهیه است. "اگر چه دولت PEITC حفاظت کامل در برابر سرطان پستان، موش قرار داده شده بر روی رژیم غذایی PEITC مکمل، در مقایسه با موش قرار داده شده بر روی رژیم غذایی کنترل مشورت نیست، به وضوح به نمایش گذاشته جلوگیری از پیشرفت سرطان،" نوشتن. PEITC نیز به خوبی قابل تحمل است. از آنجا که محاکمات chemoprevention گران قیمت و وقت گیر و ایجاب می هر دو سال پیگیری، احساس می کنم که، "کشف نشانگر (ها) در ارتباط با در معرض این بیماری قرار گرفتن رخ می دهند و فعالیت برای توسعه بالینی از عوامل سرطان امیدوار کننده chemopreventative حیاتی است." این مطالعه قادر به شناسایی نشانگرهای زیستی خاص که ممکن است در تحقیقات بالینی در آینده مفید باشد.

نویسندگان همچنین اشاره می کنند محدودیت های خاصی از مطالعه آنها، یعنی که ممکن است در انسان از در موش، همچنین هر دو ارتباط از پروتئین های دیگر تغییر از PEITC و مکانیزم که PEITC آپوپتوز علل نامشخص هستند.


افراد مبتلا به آلرژی در معرض خطر پایین تر از تومورهای مغزی
یک مطالعه جدید به بدن در حال رشد از شواهد دلالت که ارتباط بین آلرژی و کاهش خطر از نوع جدی سرطان شروع می شود که در مغز وجود دارد اضافه شده است.

با توجه به این مطالعه خاص، در مجله موسسه ملی سرطان منتشر شده، کاهش خطر به نظر می رسد قوی تر در بین زنان نسبت به مردان، با این حال مردان خطر ابتلا به تومور پایین با حساسیت خاصی است.

دانشمندان معتقد بودند داشتن آلرژی یا عوامل مشابه، خطر ابتلا به این سرطان را کاهش می دهد، و این مطالعه که نظریه را تقویت کرده است. کارشناسان شناخته شده اند که آیا آلرژی کاهش خطر ابتلا به سرطان و یا اگر قبل از تشخیص، این تومورها (گلیوما) دارای حساسیت فوق العاده با پاسخ ایمنی بدن به آلرژن تداخل، زیرا آنها پتانسیل لازم را برای سرکوب سیستم ایمنی بدن به منظور رشد.

ذخیره نمونه خون گرفته شد که از بیماران مبتلا به دهه قبل از آنها با گلیوم تشخیص داده شد توسط محققان مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. محققان دریافتند که 50٪ کاهش خطر در حال توسعه گلیوم 20 سال بعد برای مردان و زنان که نمونه خون حاوی آنتی بادی های مربوط به آلرژی می بود، در مقایسه با افراد بدون علائم آلرژی وجود دارد.

جودیت Schwartzbaum، دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی اوهایو، محقق مرکز جامع سرطان در دانشگاه و نویسنده پیشرو مطالعه، گفت::

    "این مهم ترین یافته های ما می باشد. دیگر قبل از تشخیص گلیوم که اثر آلرژی وجود داشته باشد، کمتر احتمال دارد این است که تومور آلرژی سرکوب است. با دیدن این ارتباط تا زمانی قبل از تشخیص تومور را نشان می دهد که آنتی بادی و یا برخی از جنبه های حساسیت کاهش خطر ابتلا به تومور است.

    این می تواند باشد که در افراد آلرژیک، سطوح بالاتر آنتی بادی در گردش خون ممکن است سیستم ایمنی بدن، باعث تحریک و که می تواند خطر ابتلا به گلیوما را پایین بیاورد. عدم حساسیت به قوی ترین عامل خطر است که تا کنون برای این تومور مغزی شناسایی شده است، و هنوز هم وجود دارد بیشتر به درک این ارتباط چگونه کار می کند. "مطالعات انجام شده، تا به حال شده اند قادر به تجزیه و تحلیل نمونه های خون جمع آوری شده بیش از 20 سال قبل از تشخیص تومور است. مطالعات قبلی در بررسی ارتباط بین آلرژی و خطر تومور مغزی در پرسشنامه خود گزارش در سابقه بیمار با گلیوما استفاده می شود.

این مطالعه همچنین نشان داد که زنان حداقل 50٪ کمتر خطر ابتلا به نوع شدید و شایع ترین این تومورها، شناخته شده به عنوان گلیوبلاستوما، اگر نمونه خون آنها مثبت آنتی بادی آلرژی خاص مورد آزمایش قرار داشتند. این نتایج در مردان دیده نمی شد. از طرف دیگر، مردان 20 درصد کاهش خطر ابتلا به این تومور در صورتی که برای هر دو آنتی بادی و آنتی بادی های خاص تابع ناشناخته از مردان که آزمایش منفی مثبت آزمایش.

در ایالات متحده، گلیوبلاستوم تشکیل می دهند حدود 60 درصد از تومور بالغ که در مغز، که بر 3 در 100.000 مردم شروع. بیماران ممکن است به دنبال درمان مانند اشعه، جراحی و شیمی درمانی است. این بیماران به طور متوسط، حدود یک سال زنده بماند، با کمتر از 25٪ باقی مانده به 2 سال و فقط 10٪ باقی مانده به 5 سال است.

بانک ادم سرم در نروژ اعطا تیم تحقیق دسترسی به نمونه. این بانک حاوی نمونه های جمع آوری بیش از 40 سال گذشته از مردم در طول معاینات پزشکی سالیانه خود، و یا از اهدا کنندگان خون داوطلب است. از سال 1953، نروژ اخیر تمام موارد سرطان در کشور ثبت شده، و شماره شناسایی شخصی اجازه می دهد تا ارجاعات متقابل آن موارد را با نمونه های خون که قبلا جمع آوری شده اند.

کارشناسان قادر به تجزیه و تحلیل نمونه های ذخیره شده از 594 شهروند که با گلیوم شدند و تحت درمان قرار گرفتند، از جمله 374 که با گلیوبلاستوما، تشخیص داده شده بین سالهای 1974 و 2007 بودند. این نمونه ها از نظر سن، جنس، و تاریخ جمع آوری خون با 1777 نمونه از افراد که گلیوم نه به منظور مقایسه همسان شده بودند.

این تیم به دنبال سطوح از دو نوع پروتئین ها، IgE توتال و یا ایمونوگلوبولین E بود، در حالی که آنها به اندازه گیری نمونه خون. این دسته از آنتی بادی است که از سلول های سفید خون که به واسطه پاسخ های ایمنی بدن به مواد آلرژی زا ساخته شده است. دو کلاس از IgE در بخشی که در واکنش حساسیتی:

    آلرژن IgE اختصاصی شناسایی اجزای خاصی از یک آلرژی زا به
    در کل IgE در شناسایی این اجزاء، اما همچنین شامل آنتی بادی با توابع ناشناخته

محققان مشاهده هر نمونه و تعیین اینکه آیا سرم، افزایش میزان IgE اختصاصی به شایع ترین آلرژن ها در نروژ و همچنین به عنوان IgE در. آلرژن تنفسی خاص عبارتند از:

    گرده درخت و گیاهان
    شوره سگ و اسب
    غبار
    قالب

تجزیه و تحلیل آماری و سپس در جهت تقریبی ارتباط بین خطر ابتلا به گلیوما در حال توسعه و غلظت بالای آلرژن-IgE اختصاصی و IgE در مجموع انجام شد.

کاهش خطر ابتلا به 54 درصد از گلیوبلاستوما با زنانی که مثبت برای سطوح بالای آلرژن-IgE اختصاصی نسبت به زنان که آزمایش منفی آزمایش همراه بود. این ارتباط در مردان مشاهده نشد.

رابطه بین سطح IgE توتال و خطر ابتلا به گلیوما یکسان برای هر دو جنس بود. برای مرد و زن ترکیب شده، 25٪ کاهش می یابد و خطر ابتلا به گلیوما با آزمایش مثبت برای افزایش IgE توتال همراه بود.

برای تجزیه و تحلیل اثرات آن بر خطر ابتلا به گلیوبلاستوما به تنهایی مشابه کاهش خطر برای زنان و مردان ترکیب شده که نمونه خون مثبت برای افزایش میزان IgE در آزمایش نشان داد. با این حال، این یافته مرزی در شرایط از نظر آماری معنیدار در نظر گرفته شد چون تعداد قابل توجهی به اندازه کافی، به این معنی است که هنوز هم این احتمال وجود دارد که ارتباط را می توان با احتمال ایجاد می شود.

Schwartzbaum، توضیح داد: ":" قطعا در اثر آلرژن خاص IgE در بین مردان و زنان تفاوت وجود دارد و حتی نتایج برای IgE در مجموع نشان می دهد هنوز هم ممکن است وجود داشته باشد، تفاوت بین دو جنس است. دلیل برای این اختلاف معلوم نیست.

این تحقیقات نشان داده است شواهدی برای این احتمال که سیستم ایمنی بدن افراد مبتلا به آلرژی تنفسی می تواند به مبارزه با این نوع از سرطان کمک کند. نویسنده توضیح داد که قادر به بررسی این ارتباط بیش از 4 دهه بین نمونه گیری خون و تومور تشخیص داد او و تیم اش بینش بهتری است.

به عنوان مثال، کاهش خطر ابتلا به 46 درصد در حال توسعه گلیوم 20 سال بعد با یک آزمایش مثبت برای افزایش غلظت IgE در مجموع در مقایسه با نمونه های آزمایش که منفی همراه بود. که خطر کاهش می یابد، تنها حدود 25 درصد در نمونه های مثبت برای سطح بالا از مجموع IgE در گرفته بین 2 و 15 سال قبل از تشخیص آزمایش بود.

Schwartzbaum توضیح داد:

    "ممکن است روند نزدیک تر نمونه ها را به زمان تشخیص، کمتر IgE در است در کاهش خطر ابتلا به گلیوما با این حال، در صورتی که تومور آلرژی سرکوب بود، ما انتظار می رود برای دیدن تفاوت بزرگتر در معرض خطر در نزدیکی زمان تشخیص است. "او امیدوار است که برای پیشبرد پژوهش خود و تجزیه و تحلیل نمونه سرم برای غلظت سایتوکاین های (مسافر شیمیایی که به ترویج و یا سرکوب التهاب را به عنوان بخشی از واکنش ایمنی بدن) به منظور اگر این پروتئین نقش در رابطه بین سطح IgE سرم بالا و تومور را کاهش داد خطر است.


تعداد کل صفحات: 4 1 2 3 4